Global Champions TourTOP

Riesenbeck w Longines Global Champions Tour -Nowe niemieckie wydarzenie

Riesenbeck International zadebiutuje w nowym sezonie Longines Global Champions Tour w 2023 roku jako jedyna impreza w Niemczech.

Impreza odbędzie się w dniach 21 – 23 lipca na najwyższej klasy obiekcie sportów jeździeckich, który został opracowany przez wielokrotnego medalistę olimpijskiego Ludgera Beerbauma. Obiekt, w którym w zeszłym roku gościł Mistrzostwa Europy, przyjmie najlepszych jeźdźców i konie na emocjonującym etapie mistrzostw drużynowych i indywidualnych latem przyszłego roku.

„Jesteśmy teraz bardziej niż szczęśliwi, że możemy być częścią tej specjalnej serii. Trawiasty stadion Riesenbeck będzie więc po raz kolejny sceną dla najwyższej międzynarodowej imprezy jeździeckiej” Ludger Beerbaum powiedział.

Prezes LGCT Jan Tops powiedział: „Z przyjemnością ogłaszamy Riesenbeck jako naszą niemiecką miejscówkę w serii LGCT i GCL 2023 i czekamy na wspaniałe wydarzenie w tym fantastycznym miejscu i współpracę z naszym partnerem Ludgerem Beerbaumem i jego zespołem”.

Więcej szczegółów na temat nowego wydarzenia w Riesenbeck International oraz pełny kalendarz 2023 zostaną ujawnione wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *