O nas

WEGNews.eu powstał jesienią 2013 z połączenia trzech portali informacyjnych jako próba nowego portalu informacyjnego o tematyce jeździeckiej i od razu został dostrzeżony przez społeczność. W przeciągu kilku pierwszych miesięcy portal zdobył ponad 5000 tyś użytkowników i Międzynarodową nagrodę Equestrian Social Media Awards dla Północno-wschodniej Europy.

Przez pierwsze 5 lat portal serwował aktualności z kraju i że świata dla dyscyplin Ujeżdżenia, Skoków, WKKW oraz Hodowli. W tym czasie strona oraz Social Media zgromadziły społeczność prawie 10 tyś użytkowników. Niestety w 2018 roku strona musiała zawiesić swoją działalność lecz z początkiem 2022 roku ponownie wznowiła swoją działalność.

Po prawie czteroletniej przerwie w roku 2022 strona internetowa nadal posiada ponad 11 tyś wiernych fanów i posiada szerokie grono czytelników, od jeźdźców na najwyższym poziomie po amatorów i jeźdźców hobbystów.

Nasz portal został zaakceptowany przez takie organizacje jak Longines Global Champions Tour, Global Champions League oraz Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI), dzięki czemu otrzymujemy od nich wiele materiałów prasowych, które możemy zamieszczać na naszej stronie tym samy przybliżać to co dzieje się na Świecie.

Chcemy aby nasza witryna była oknem na jeździecki świat. Naszą misją jest przedstawianie informacji z różnych zakątków świata dla jeździeckiej społeczności w Polsce. Wierzymy, że nasze informacje będą mogły wzbogacać świadomość jeździecką. Wszystkie nasze treści są również dostępne bezpłatnie, wielkie dzięki dla wszystkich, którzy decydują się reklamować za pomocą WEGNews.eu – utrzymując ją otwartą dla wszystkich, bez opłat.

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklam na naszej stronie lub na naszych Social Media. Napisz na info @ wegnews.eu