Global Champions LeagueSkoki

Global Champions League 2022 Finały – Walka o pierwsze miejsce!

Walka o pole position sprawia, że ​​napięcia w finale Global Champions League w 2022 roku są wysokie!

The Stockholm Hearts, zasilane przez H&M We Love Horses, odzyskały pierwsze miejsce po imponującej wystawie w Nowym Jorku. Właśnie wtedy, gdy myśleliśmy, że wyścig na podium nie może się zbliżyć, tylko jeden punkt za nimi jest zawsze konsekwentne Berlin Eagles zasilane przez Fundis.

Stockholm Hearts jest reprezentowany przez imponującego Pedera Fredricsona, szwedzką sensację Malin Baryard-Johnsson oraz zwycięzców GCL Super Cup 2021, Nicola i Oliviera Philippaertsów, którzy występują obok młodej utalentowanej amerykańskiej Lillie Keenan i U25 zawodniczki Lily Attwood.

Chcąc utrzymać formę do samego końca, prowadząca drużyna miała niesamowity sezon ze zwycięstwem w Doha, zwycięstwem w Ramatuelle / St Tropez oraz drugim miejscem w Monako i Valkenswaard.

Tegoroczny Finał Global Champions League odbywa się tam, gdzie zderzają się przeszłość i przyszłość Arabii Saudyjskiej. Diriyah, położone na północ od stolicy kraju, Rijadu, jest uważane za centrum bogatej historii Arabii Saudyjskiej i wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Rozległe 6,5-milionowe miasto Rijad jest tętniącym życiem miastem i szczytem współczesnego stylu życia.

GCL wyniki po New York

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *