Rankingi Global Champions TourGlobal Champions Tour

Ben Maher przesuwa się na prowadzenie w rankingu LGCT.

Po ukończeniu Grand Prix Nowego Jorku Longines Global Champions Tour 2022 w pierwszej dziesiątce Ben Maher objął prowadzenie. Pieter Devos awansował na 2. miejsce, co oznacza, że dotychczasowy lider Christian Ahlmann spadł na 3. miejsce.

Christian Ahlmann stracił pozycję lidera

Grand Prix Nowego Jorku zmieniło tabelę rankingu Longines Global Champions Tour. Dotychczasowy lider Christian Ahlmann stracił miejsce lidera podczas swojej nieobecności w Nowym Jorku. W tym czasie Christian Ahlmann brał udział w organizowanych w Zangersheide Mistrzostwach Świata FEI WBFSH 2022, podczas których to starując na  Dourkhan Hero Z (Hodowca: High Jump SPRL – Właściciel: Stoeterij Zangersheide) zdobył srebrny medal w kategorii ogierów 7-letnich.

Ben Meher prowadzi w rankingu LGCT

W tym czasie Ben Meher zajmując 6 miejsce w Grand Prix przesunął się na pozycję lidera i tym samym zdobył przewagę i umocnił się w walce o ostateczne tytuł Mistrza LGCT 2022.

O jedno miejsce w górę przesunął się również Pieter Devos, który w nowojorskim konkursie zajął miejsce drugie i dołożył kolejne punktu do ogólnego rankingu.

Aż o pięć miejsc w górę, z pozycji dziewiątej na czwartą awansowała w rankingu Baryard-Johnsson, która podczas Grand Prix Nowy Jork startowała na H&M Indiana i wywalczyłą miejsce trzecie.

Do pierwszej dziesiątki z pozycji 15 wskoczył na miejsce 7 Daniel Deusser, który okazał się najlepszy podczas Longines Global Champions Tour Grand Prix Nowy Jork.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *